Ko pasākt?

Līvu Aquapark

Līvu Aquapark Vien nepilnas pusstundas brauciena attālumā no Rīgas centra slejas Ziemeļeiropas viens no lielākajiem ūdensparkiem – Līvu Akvaparks, aizraujošu piedzīvojumu vieta bērniem un pieaugušajiem. Var traukties lejup pa dažādas sarežģītības slidkalniņiem, plunčāties baseinā, relaksēties SPA, vai arī, baudīt izsmalcinātus dzērienus peldošajā bārā. Līvu akvaparkā vasara nekad nebeidzas – ņem līdzi peldkostīmu un dodies savā slapjākajā piedzīvojumā! Vēlies lēnām nošļūkt pa sarkano cauruli? Vai varbūt kā orkāns traukties lejup pa oranžo cauruli? Izbaudīt pērkona negaisu melnajā caurulē? Priekšroku dod rāmai peldei siltā baseinā vai varbūt izvēlies trakojošus viļņus? Līvu Akvaparkā viss ir iespējams, jo šī vieta ir radīta, lai atpūsties varētu gan bērni, gan pieaugušie. Katra no atrakcijām ir unikāla.

Ceļojums pa “Tornado” slidkalniņu beigsies milzu piltuvē – šī ir vienīgā Eiropā un trešā lielākā pasaulē šāda veida atrakcija!

Kuģīši Rīgas kanālā:

Kuģīši Rīgas kanālā:

Ja vēlaties apskatīt Rīgas vēsturisko centru slīdot cauri Rīgas kanālam un ieraudzīt pilsētas siluetu no Daugavas - izmantojiet iespēju doties braucienā ar kādu no četriem Rīgas kanāla kuģīšiem.

Par kuģīšiem: Kuģīšiem ir īpašs, senlaicīgs dizains – vecākais no tiem – "Darling" ir 100 gadus vecs, savukārt pārējie trīs - “Maria”, “Rebeka” un “Laima - ir būvēti kā tā kopijas. Kuģu īpašais dizains, rāmā gaita Rīgas kanāla ūdeņos ļaus iepazīt pilsētu no citas perspektīvas.

Atrašanās vieta: Rīgas kanāla kuģīšu piestātne atrodas Bastejkalnā, 500 metru attālumā no viesnīcas “Mosaic”.

Cenas:

 • Apļa biļete pieaugušajam - EUR 18,00
 • Apļa biļete pieaugušajam (iegādājoties viesnīcas recepcijā) - EUR 15,00
 • Apļa biļete bērnam (no 4-12.g.v.) EUR 9,00
 • Bērniem līdz 4 gadu vecumam braukšana bez maksas

City Tour divstāvu autobuss:

City Tour divstāvu autobuss:

Ekskursijas laikā ar City Tour divstāvu autobusu redzēsiet galvenos Rīgas apskates objektus gan labajā, gan kreisajā Daugavas krastā. Ekskursijas biļete ir derīga 48 stundas, un šajā laikā varat izmantot biļeti, cik vien reižu vēlaties. Hop-on hop-off pakalpojums piedāvā iespēju iepazīties ar Rīgas vēsturi, arhitektūru, kultūru, sportu un izklaidi. Austiņās dzirdami audiogida teksti 10 valodās: angļu, vācu, krievu, somu, zviedru, norvēģu, franču, spāņu, itāļu un latviešu.

 • Brauciena ilgums: 60 - 90 minūtes
 • Cena: 15 EUR

Pieturas:

 • Strēlnieku laukums "sākums"
 • Stockmann
 • Latvijas Nacionālā opera un balets
 • Radisson Blu Hotel Latvija
 • Ģertrūdes iela
 • City Hotel Teater
 • Alberta Hotel
 • Monika Centrum Hotel
 • Kongress nams
 • Ķīpsala
 • Bellevue Park Hotel Riga
 • Radisson Blu Hotel Daugava
 • Strēlnieku laukums

Kalnciema kvartāla tirdziņš:

Kalnciema kvartāla tirdziņš:

Kalnciema ielas restaurēto koka namu kvartālā ik sestdiena tiek svinēta ar jau par tradīciju kļuvušo tirdziņu – jauks akcents vecās Pārdaugavas rajonu iedzīvotāju ikdienā. Kalnciema kvartāla tirdziņos bērni var piedalīties dažādās radošajās darbnīcās – griezt, līmēt, zīmēt un veidot interesantas lietas, griezties krāsainā karuselī, siltākā laikā panašķoties ar mājas saldējumu un diendusu pārlaist ābeļdārza šūpuļtīklos.

Savukārt pieaugušajiem Latvijas zemnieki un mājražotāji katru reizi ir sarūpējuši dažādas gardas lietas acīm, nāsīm un galvenais garšas kārpiņām. Šeit var iepirkt veselībai tējas, klepum ievārījumus, darba stresam piparmētras, ledusskapim gaļas, zivis. Turklāt kārtīgs Kalnciema kvartāla viesis uz tirdziņ-viesībām nāk ar tukšu vēderu, jo izēšanās šeit ir garantēta.

Tirdziņā var iegādāties arī dažādas interesantas lietas, ko gatavojuši vietēji amatnieki un rotkaļi – stikla darinājumus, dizaina priekšmetus, rotas un citas lietas sadzīves un sevis rotāšanai.

Rīgas Zooloģiskais dārzs:

Rīgas Zooloģiskais dārzs:

Zaļākajā no Rīgas rajoniem – Mežaparkā -, kopš 1912.gada darbojas Rīgas Zooloģiskais dārzs. Gadu gaitā tas paplašinājis savu iemītnieku kolekciju līdz vērā ņemamiem apmēriem – iespējams satikt tīģerus, lāčus un žirafes, pavērot ķengurus un degunlācīšus, paviesoties tropu mājā un izpētīt zemūdens pasauli. Lieliska vieta atpūtai pieaugušajiem un bērniem – skaistā Ķīšezera krastā, priežu ielokā var pavadīt vai visu dienu!

Rīgas Zooloģiskais dārzs darbojas visu gadu – kā ideāla vieta piknikiem un atpūtai tas piemērots vasarā, savukārt tumšajos ziemas mēnešos noteiktos datumos tas ver durvis, lai visi interesenti varētu iepazīties ar zvēru un putnu ziemas apspalvojumu – aplūkot krāšņās polārpūces, nolūkoties polārlapsu rotaļās, kā arī satikt citus nakts dzīvniekus. Zoodārza apmeklētājiem vērts atcerēties, ka pavasaris ir dziesmu un mīlas rotaļu laiks, vasarā iespējams aplūkot mazuļus, rudenī maziņie tiek skoloti, savukārt ziemā, ja nav īpašās “Zoodārza ziemas naktis”, var aplūkot iekštelpu ekspozīciju.

Izkāpjot no 11.tramvaja, atliek vien paiet pārsimts metrus – un jau klāt Rīgas Zooloģiskā dārza vārti. Uzreiz aiz tiem dzīvība, kā marcipāna skulptūriņas uz vienas kājas karājas krāšņie flamingo, tiem pretī draiskojas roņu ģimene. Var izvēlēties dažādas takas, kas iepazīstinās ar zoodārza iemītniekiem. Dosies pa kreisi, satiksi krāšņo Jaunzēlandes putnu kazuāru, pa labi – zivju māja, ziemeļbrieži… Rīgas Zoodārzā var pavadīt visu dienu!

Kino Citadele

Kino Citadele

Daudzzāļu kinoteātris “Kino Citadele” skatītājiem piedāvā apmeklēt filmu seansus un dažādu muzikālu notikumu tiešraides četrpadsmit zālēs, kas izvietotas divos stāvos, kā arī apmeklēt vairākas kafejnīcas. Kinoteātra “Kino Citadele” galvenā priekšrocība ir plašais piedāvājums – repertuārā ir gan ASV vadošo filmu kompāniju ražojumu, gan Eiropā un Latvijā producētas filmas, turklāt jau vairākas sezonas pēc kārtas tiek translētas tiešraides no Metropolitēna operas, kā arī citiem nozīmīgiem muzikāliem notikumiem.

Kinoteātrī “Kino Citadele” ir pavisam 3016 skatītāju vietas. Kinoteātris ir aprīkots ar pasaules līmeņa skaņu sistēmā. Īpašs piedzīvojums būs kino seansi Zālē Nr.1. – tajā atrodas lielākais ekrāns Ziemeļeiropā, kas ir 24,2 metrus plats un 10 metrus augsts. Amfiteātra tipa sēdvietas pret ekrānu izvietotas leņķī, lai attēla un skaņas kvalitāte būtu nemainīga no jebkuras vietas zālē. Turklāt ieeja zālē ir projektēta tā, lai seansa laikā neviens netraucētu baudīt filmu – apmeklētājs zālē ienāk no vidus.
Apskati labākos cenu piedāvājumus nakšņošanai Rīgā!