Visbiežāk uzdotie jautājumi

Rezervāciju ir iespējams veikt internetā, zvanot vai sazinoties ar mums caur e-pastu. Informācija par numuru cenām un pieejamību ir atrodama mūsu mājaslapā. Lai veiktu rezervāciju internetā, nepieciešams norādīt derīgas kredītkartes/debetkartes datus.

Maksājumus par viesnīcas sniegtajiem pakalpojumiem, atkarībā no rezervācijas veida, iespējams veikt arī iebraukšanas laikā, norēķinoties ar kredītkarti/debetkarti vai skaidrā naudā.

Viesnīcas recepcijas diennakts tālrunis rezervācijām, jau veikto rezervāciju informācijai un cita veida uzziņām : + 371 251 34 900

Rezervācijas, kuras ir veiktas caur mūsu mājaslapu, telefoniski vai ar e-pasta starpniecību, var tikt anulētas piezvanot, nosūtot e-pastu vai tikt koriģētas interneta rezervācijas sistēmas sadaļā - “manas rezervācijas”. Veiksmīgas anulēšanas rezultātā, rezervācijas sistēma jums nosūtīs rezervācijas anulēšanas apstiprinājumu.

Atmaksājamā tarifa rezervācijas var tikt anulētas vai mainītas balstoties uz rezervācijas polises noteikumiem. Anulēšanas gadījumā, kas ir īsāks laikposms par 48 stundām līdz iebraukšanas brīdim, vai viesa neierašanās gadījumā, tiek ņemta samaksa no viesa reģistrētās kredītkartes pirmās nakts apmērā. Rezervācijas, kas veiktas citos interneta rezervāciju avotos, kas nav mūsu mājaslapas rezervāciju sistēma, piemēram, Booking.com, Expedia, Easytobook, Hotels.nl, HRS u.t.t., var tikt anulētas tikai caur rezervēto avota sistēmu. Lai anulētu rezervāciju, kas veikta caur citu rezervāciju avotu, lūdzu pārbaudiet savas rezervācijas apstiprinājuma e-pastu un sazinieties ar attiecīgā rezervāciju avota klientu servisu.

Neatmaksājamā tarifa rezervācijas anulēt vai mainīt nav iespējams. Lai saņemtu pavadzīmi par nakšņošanu mūsu viesnīcā, lūdzu sazinieties ar mums caur e-pastu.

Ja veicat rezervāciju caur mūsu mājaslapas rezervāciju sistēmu, jums, kā garantiju, tiks vaicāts uzrādīt derīgas kredītkartes datus. Pēc rezervācijas apstiprināšanas saņemšanas, jums tiks piedāvāta iespēja veikt attiecīgās rezervācijas maksu. Šo opciju var izlaist. Ja jūs izvēlēsieties ignorēt šo opciju, samaksa tiks vaicāta viesnīcā, jūsu ierašanās brīdī.

Samaksu viesnīcā iespējams veikt ar kredītkartes vai debetkertes strapniecību, kā arī, skaidrā naudā.

Viesiem tiek piedāvāts parkings apsargājamā iekšpagalma teritorijā. Stāvvietu skaits ir ierobežots. Stāvvietas rezervācija veicama iepriekš. Vienas stāvvietas cena ir 10 euro dienā.

Viesnīca “Mosaic” atrodas pašā Rīgas centrā, 11 km attālumā no lidostas. Pie mums var nokļūt trīs veidos:

  1. Viesnīca “Mosaic” piedāvā ērtus transfēra pakalpojumus. Mūsu šoferis sagaidīs jūs pie lidojuma reisa izejas ar identifikācijas uzrakstu. Cena: 20 euro par transfēru no/uz Rīgas Starptautisko lidostu mašīnā ietilpst maksimums 4 personas.

  2. Izmantojiet lidostas taksometra pakalpojumus. Cena : variē 20 euro vērtībā.

  3. Brauciet ar sabiedrisko autobusu Nr.22 līdz pieturai “Stockmann”, tad varat sēsties taksometrā vai doties 20 minūšu pastaigā līdz viesnīcai “Mosaic”, uz Elizabetes ielu 31a.

Visās viesnīcas dušas telpās ir pieejamas šķidrās ziepes un šampūns.

Mūsu viesnīcas iebraukšanas polise : Viesnīcas iebraukšanas laiks ir sākot no 13:00. Ja jūs ierodaties viesnīcā no pulkstens 13:00 – iebraukšana ir garantēta, jūsu numurs ir pieejams bez papildus maksas. Ja jūs vēlaties iebraukt pāris stundas pirms 13:00, iebraukšana ir iespējama, balstoties uz rezervētā numura pieejamību. Par šo iespēju papildus maksa netiek prasīta.

Ja esat ieradies pirms noteiktā iebraukšanas laika un jūsu numurs vēl nav pieejams – viesnīcā pieejama bezmaksas bagāžas glabāšanas telpa, kur esat laipni gaidīt atstāt savas mantas gan ierašanās, gan aizbraukšanas dienā.

Izrakstīšanās laiks ir 11:00. Ir iespējams pieteikt „vēlo” izrakstīšanos, brīdī, kad veicat iebraukšanu viesnīcā. Šī opcija maksā 20 euro un ir spēkā līdz 20:00.

Jā, viesnīca piedāvā drošas bagāžas uzglabāšanas iespējas gan jūsu ierašanās, gan aizbraukšanas dienā. Drošības apsvērumu dēļ, bagāža netiek pieņemta uzglabāšanai uz ilgāku laika periodu.

Viesnīca „Mosaic” piedāvā 24h/diennaktī gan izbraukšanas, gan iebraukšanas iespējas. Jūsu rezervācija ir spēkā līdz jūsu ierašanās brīdim. Nav nepieciešams ne elektronisks, ne zvana veida brīdinājums, jūsu „vēlās” iebraukšanas gadījumā.

Viesnīca „Mosaic” vienmēr piedāvā labākās cenas, ne tikai noteiktos laika periodos. Labākās cenas iespējams apskatīt mūsu mājaslapā.

Jā, mūsu viesiem ir pieejams gan gludeklis, gan gludināmais dēlis. Pēc gludināšanas opcijas, griezieties recepcijā.

Kad tiek rezervēti vairāk nekā 10 numuri, mēs piedāvājam īpašus nosacījumus. Sīkākai informācijai par numuru pieejamību, īpašajām cenām un citu interesējošo informāciju, lūdzu sazinieties ar info@mosaic-hotel.net


Apskati labākos cenu piedāvājumus nakšņošanai Rīgā!