Viesnīca

Modernā viesnīca “Mosaic” laipni gaida viesus pašā Rīgas centrā!

Viesnīca „Mosaic” atrodas visprestižākajā un klusākajā Rīgas pilsētas daļā – Jūgendstila rajonā, kurš ir iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā. Tas ietver ne tikai to laiku ēku arhitektūras šedevrus, bet arī neskaitāmus arhitektūras pieminekļus. Vecpilsēta atrodas vien 10 minūšu gājiena attālumā.

Viesnīca ieturēta minimālisma stilā – visi numuri ir aprīkoti ar gaismu necaurlaidīgiem aizkariem, skapi, spoguli, rakstāmgaldu, kā arī, ērtām guļvietām (ieskaitot gultas veļu un dvieļus). Piedāvājamo numuru kategorijās ietilpst vienvietīgi (lielā divguļamā gulta), divvietīgi (lielā divguļamā vai divas atsevišķas gultas) un trīsvietīgi (trīs atsevišķas gultas) numuri. Ir pieejami numuri gan ar privātajām, gan koplietošanas dušas un labierīcību telpām. Bezmaksas Wi-Fi. Viena no lielākajām numuru privilēģijām ir to kompaktums un pārdomātais interjera izvietojums. Viesnīcā ir viesu dzīvojamā istaba, kura ir aprīkota ar dīvānu stūrīti, platekrāna 42 collu TV, ledusskapi, mikroviļņu krāsni un kafijas aparātu. Viesnīcas “Mosaic” recepcija ir gatava palīdzēt viesiem katru dienu no pulksten 7:00 līdz 24:00. Autostāvvietas pieejamas rezervējot iepriekš. Papildus tiek piedāvāti bagāžas glabāšanas, seifa, veļas mazgāšanas, žāvēšanas un gludināšanas pakalpojumi. Brokastis tiek pasniegtas no 8.00 – 11.00.

Mums rūp mūsu viesi, tāpēc mēs darām visu iespējamo, lai jūsu ciemošanās būtu patīkama un jums tiktu nodrošināts viss nepieciešamais. Mēs ceram, ka jūs gūsiet neaizmirstamus mirkļus viesojoties mūsu viesnīcā! 

This will be replaced with the Google Map.Apskati labākos cenu piedāvājumus nakšņošanai Rīgā!